רוטר
07.10.2024
רוטר
בחזרה לביקורת תקשורת

אהוד יערי יוצא ב-100 קמ''ש נגד התקשורת בישראל

84,937
התראות

הועבר בתאריך 29.08.24 בשעה 21:38 מפורום חדשות על-ידי Xeneize, (מנהל הפורום)

פרשן ערוץ 12 אהוד יערי, תקף היום את התקשורת הישראלית שלטענתו: "מציגה את הדברים בפשטנות יתרה" ואף טען כי סינוואר לא ישחרר חטופים

פרשן ערוץ 12 אהוד יערי, תקף היום (חמישי) במהלך ראיון לרדיו 103fm את התקשורת הישראלית, ממשלות ישראל וטען כי סינוואר לא ישחרר חטופים.

"סינוואר לא ישחרר חטופים, אלא כנגד התחייבות מוצקה מבטון להפסקה מוחלטת של המלחמה ונסיגה של צה"ל מרצועת עזה. אין לו שום עניין להישאר בלי 'חגורת שומן' של חטופים סביבו. זה לא רק בידיו של ביבי או בידי צוות המשא ומתן", טען יערי.

כאן עבר הפרשן לתקוף את התקשורת בישראל: "זה לא פשוט מבחינתה של ישראל. אני חושב שמציגים את הדברים בפשטנות יתרה בתקשורת. אני מבין את הכאב של המשפחות ואת הדחיפות שהם מרגישים, אבל צריך לזכור שיש גם צד שני שהוא לא סימפטי. הוא רוצה באמצעות החטופים לקבל הכנעה של מדינת ישראל", הדברים הובאו במעריב.

עוד הוא טען כי אין סיכוי להגיע להסכם מול חיזבאללה: "יש אצלנו לא מעט תמימים ומיתממים שחושבים שברגע שנפסקת האש בצפון, אז זה פותח את הדלת לאפשרות של הסדרה בינינו מול חיזבאללה. אני הקטן באלפי מנשה אומר שאין שום הסדרה עם חיזבאללה, והדבר היחיד שיכול להיות שם הוא להמשיך לדחוק אותו לאחור כמו שעושה פיקוד צפון עד עכשיו.

הם כבר נדחקו 20 קילומטר אחורה. גם אחרי פעולה גדולה ומוצלחת, תצטרך ליצור משוואה חדשה כי חיזבאללה יישאר עם לא מעט טילים, וכבר היינו בסיפור הזה. אני נכנסתי ויצאתי מלבנון אינספור פעמים מאז 1969".

לסיום, הוא תקף בחריפות את ממשלות ישראל: "הבעיה הייתה שמטכ"ל אחרי מטכ"ל וממשלה אחרי ממשלה אפשרו לחיזבאללה באין מפריע לקלוט כמויות של נשק מאיראן דרך סוריה. נתנו להם להתפרס על הגדר, נתנו להם לבנות מערכת שלמה של ביצורים תת קרקעיים בכל רחבי דרום לבנון, ולא עשינו שום דבר כדי לעצור את זה. ממשלת ישראל אפילו לא פרסמה להם אזהרה".

https://mobile.srugim.co.il/article/1033943?amp=1
8 תגובותמיון לפי
  • צודק בעניין ''לבנון''.. ארורים יהיו מקבלי ההחלטות בדור האחרון. ארורים.