רוטר
10.10.2024
רוטר
בחזרה לסקופים

ערוץ 13 | סקר השפעת המלחמה על הישראלים

6210,650
התראות

62 תגובותמיון לפי
  • אחרי זה הם לא מבינים למה מכנים אותם ''ערוצי התבהלה''. הם הרוויחו את הכינוי הזה ב...
  • ערוצי הדה-מורליזציה. מקדמים חמיצות ותבוסתנות 24/7
  • ראו שחיזבאללה משתמש בסקרים שלהם אז קיבלו מוטיבציה
    ערוצי אויב
  • ניסיון נואש של ערוץ 13 להורדת המורל בישראל למה לא תעשו סקר: האם לדעתך החמאס מנצח...
  • ערוץ 13 והשטויות שלו
  • נותנים מורל לאויב
    בזמן מלחמה ..
  • כותרת מתוקנת: ערוץ 13 - שקר מלחמת השפעת סקרים על ישראלים
  • ערוץ שכל כולו גיס חמישי תקשורתי לכל דבר ועניין
  • ממש איך אפשר לסקור דבר כזה?
  • פשוט לא יתואר איזה חבורת משחיתים מחבלים מופקרת ומטונפת הערוצים הללו.
  • תרעלה 13 האח הקטן והמבאיש של תבהלה 12 מציג סקר. בלי לשמוע, לראות ולקרא את העיניי...
  • כל בוגר מדעי החברה יודע שניתן להגמיש שאלות חקר ולהוציא תשובות בהתאם למי שמממן או...
  • אפילו החיזבאללה כבר לא מאמין להם
  • לא לקרוא את זה מעושנים זה מדכא לישון
  • ערוץ שמאלני על ספידים ומלנכולי. אין בסקר הזה גרם של אמת. תראו ערוצים ששואלים על ...
  • מעניין מתי יגייסו את עלי שועייב לערוץ המסריח הזה
    חבורת זבל מטונפת
  • מה העונש של דה מורליזציה בזמן מלחמה שמישהו יזכיר לי
  • אין בושה לערוצים האלה רק להוריד להוריד להוריד מורל להיות הראשונים שמפרסמים זבל כ...
  • אני בעיניים שלי רואה חלקים מהאוכלוסייה שפשוט הפכו לעצובים ואכן בדרך כלל אפשר לשי...
  • לא מבין מה צריך את אל ג'זירה כשיש את 13?
  • רואים למה הסקרים של פילבר יותר אמינים?!. אגב דווקא בשבועות האחרונים מרגישים את ה...
  • מי שלא רוצה עצבות גבוהה שלא יראה את השיט הזה
  • שימו לב להודעה החשובה ביותר בתחתית המסך של הסקר הסקר נערך ע"י עמותת נט"ל. עמותת ...
  • לכאורה - צרת רבים חצי נחמה. הנדסת תודעה בשקל
  • מעמוד הויקיפדיה של נסראללה: ״מייחסים לו השפעה והשראה רבה לפעילותם של ארגונים אסל...
  • אם הייתי צופה בערוץ 13 גם אני הייתי נכנס לדיכאון
  • מחר חיזבאללה ישתמשו בזה
    ערוצי 12 ו 13 משרתים את האוייב כרגיל
  • לכל המקטרגים מציע סקר חלופי מטעם ערוץ 14 כיצד אתם מרגישים עם חיסול נסראללה? כיצד...
  • משיחות שלי בטלפון עם אנשים, תושבי הצפון באופן מובהק יותר חוששים, סובלים ופגועים ...
  • לא המצב או תהליך קובעים את מצב הרוח אלא הפרשנות להם! וערוצי התקשורת הם מעצבי פרש...
  • להחליש להחליש להחליש.
  • אני בטוח שאנשים שצופים ב14 פחות ממורמרים ועצובים מאנשים שצופים באלג'זירה 12-13

• מי שנמצא בחיפה דרומה לא מסוגל להבין מה עובר על תושבי הצפון. בעיקר על ילדים
  • אני מקווה שהצופים של ערוצי התרעלה והתבלה יתלו את עצמם. ככה נוכל לקבל רוב מוחץ בב...
  • איך אפשר לצפות בזבל הנפשי הזה? עדיף לדפוק את הראש בקיר.