רוטר
09.10.2024
רוטר
בחזרה לסקופים

הטרור הכלכלי: איילת לאש חושפת את גנבי הרכבים הערבים

4519,560
התראות

ערכתי לאחרונה בתאריך 08.10.24 בשעה 16:25 בברכה, מילה

https://t.me/hakolhayehudi/4354.telegram

ראשי חדשות בטחון הטרור הכלכלי: איילת לאש חושפת את גנבי הרכבים הערבים

מורה מהשומרון חושפת שוב ושוב לציבור הישראלי את מה שקורה מתחת לאף שלו ביהודה ושומרון, אבל גם בתוך גוש דן
עמיחי שילה, הקול היהודי ה' תשרי תשפ"ה - 13:07 07/10/2024

https://rotter.net/User_files/forum/670530ac7c4e7b56.jpeg
רכב גנוב משרשור של לאש. נמכר על ידי מחמד קמיל מבורקין (הופץ ברשת. שימוש על פי סעיף 27-א)

פעילת הימין איילת לאש חושפת לציבור הישראלי את מה שקורה מתחת לאף שלו ביהודה, שומרון, אבל גם בתוך תל אביב ורמת גן: ערבים גונבים רכבים, ותומכי טרור ומחבלים חוגגים על גדר המערכת הפרוצה, כשהצבא והשב"כ נכשלים בתפקידם שוב ושוב.

"תושבי הגלבוע, עמק יזרעאל והסביבה שבוע טוב. בואו תראו מאיפה יכול להגיע 7/10 הבא.. תהיו איתי עד הסוף! בואו נכיר את פאדי סייאס מג'נין" כך פותחת איילת שרשור נוסף בו היא חושפת גנב רכבים, שנוסע ברכבים חדשים ונוצצים, כולם גנובים, מחזיק נשק ארוך וקצר, ומספר ברשת על כוונתו למות במלחמה מול ישראל.

פאדי לא בודד. הוא לוקח חלק בפרוייקט גדול של לאש, בו היא חושפת אחד אחרי השני גנבי רכב, מחבלים וגנבי רכב-מחבלים. איילת כבר לא יודעת כמה גנבים כאלה היא חשפה: "לא סופרת מרוב שיש כמויות פסיכיות. רק אגיד שעל כל אחד שפרסמתי, יש עוד לפחות 40 שלא פרסמתי. לפחות".

"הטרור הכלכלי", ככה איילת קוראת לגניבות הרכבים. "מדובר בפיגועים לאומניים לכל דבר ועניין. הם לא גונבים מהערבים בלוד או בחורה, למרות שיש להם שם רכבים חדישים ויפהפיים. הם באים דווקא ליהודים. כל פרופיל שמתעד את עצמו גונב, מעלה גם הסתות, תומך בטרור, מתעד משטרות, לועג לשוטרים, מקפיד להעלות בסרטונים שלו אימוג'ים מתפוצצים מצחוק וקטעי סאונד שלועגים לנו היהודים ולמדינת ישראל. אין פה ספק בכלל".

https://rotter.net/User_files/forum/670531222025c30f.jpeg
רכב גנוב נוסף שנמכר על ידי מחמד קמיל מבורקין. (הופץ ברשת. שימוש על פי סעיף 27-א)

הפרוייקט של לאש זוכה לתהודה רבה, וגם שמאלנים מובהקים נאלצים לבלוע את הצפרדע ולשתף את שרשוריה עם הסתייגויות בלתי פוסקות מהדעות אותן היא מביעה. "באופן אבסורדי, כשאני העלתי במשך כל השנה האחרונה פרופילים של מחבלים עם נשקים שעובדים בישראל, זה איכשהו פחות הזיז להם מאשר שאני מעלה את הרכבים הגנובים. אני תוהה ביני לביני למה, למה כשלוקחים לכם את הרכב זה יותר מאיים עליכם מאשר כשמי שמכין לך את הפסטה בתל אביב, או בונה לכם את הבניין מהלל את הטבח? אבל איכשהו זה יצא ככה. וכן, גם הרבה אנשי שמאל וגם התקשורת המיינסטרימית פתאום מפנה זרקורים לאירוע הזה. איך הם מסתדרים איתי? הרבה מהם נורא נורא מקפידים לכתוב שאנחנו לא מסכים איתך על כלום ואת פשיסטית בעינינו אבל בקטע הזה אז כל הכבוד לך".

כבר מספר פעמים שרשוריה של לאש יצרו מציאות בשטח וגרמו למשטרה ולצבא להתעורר ולעצור את הגנבים-מחבלים. כך למשל לפני כשלושה שבועות יחידת "הגדעונים" של המשטרה נכנסה לרמאללה ועצרה שם גנב רכב שעסק בגניבת רכבי יוקרה בשווי מליונים, אותו לאש חשפה בחשבון הטוויטר שלה.

"אני לא יודעת להגיד כמה גנבים נעצרו, אני חושבת שהרבה פחות מעשירית ממה שהעליתי. אני יודעת על שניים- שלושה- ארבעה סך הכל, אבל יכול להיות שכבר העליתי עשרות, אז רובם לא נעצרו.

https://rotter.net/User_files/forum/6705320a62d0c8b0.jpeg
כך נמכרים רכבים גנובים בפומבי. מתוך הטוויטר של איילת.

באותו היום פרסמה לאש גנב נוסף שמצלם כיצד הוא מתרברב בגניבות שלו, בין השאר רכב עם ציוד רפואי, ככל הנראה של רופא. בסרטון נוסף הוא מסביר כיצד להוציא את הסים ממערכת הסטריאו של הרכב כדי שלא יהיה אפשר לאתר אותו, ובסרטונים נוספים הוא נראה כשהוא גונב בפועל, וסופר את הכסף שהרוויח.

את חושבת שמדינת ישראל שינתה ראש אחרי ה-7.10?

אני חושבת שמדינת ישראל ממש לא שינתה ראש אחרי ה-7.10, לפחות לא ביו"ש. והראיה שמדי יום ממשיכים להיגנב עשרות רכבים ממדינת ישראל לשטחי יהודה ושומרון, והמשמעות היא שמידי יום נכנסים מחבלים בפוטנציה לכל מקום שהם רק רוצים. וזה מוכיח שלא לא שינינו שום דבר, הכל נשאר אותו דבר כפי שהיה. שלא לדבר על מערכת הביטחון, שכל הזמן מנסה בכל הכוח לדחוף לזה שימשיכו להיכנס ולהיות פועלים ברחבי מדינת ישראל.

מה לדעתך השטח ביו"ש יחסית שקט ולא מתפוצץ כמו עזה למשל?

דבר שהיה ברור לי מאז ומעולם, וגם בגלל זה ידעתי גם שהמלחמה הזאת, ה-7 באוקטובר, ידעתי שזה יקרה יום אחד, ומה שמה שישראל לא מבינה שהיהודים מבינים, שהראש המערבי לא מבין, זה שלערבים יש סבלנות. ביו"ש שקט באופן יחסי כי יש להם סבלנות. הם פשוט מחכים לשעת כושר, הם לא מטומטמים. הם סופרים את הכוחות שלנו בדיוק, אגב, הם מתעדים בכל טלגרם את סדרי הכוחות. הם יודעים כמה חיילים יש פה, הם יודעים שאין להם סיכוי עכשיו לבוא ולפרוץ ולכבוש ישובים. הם מחכים להרדים אותנו שוב לשנה-שנתיים ששוב ננמנם, שהם יחזרו לעבוד והכל יחזור להיות כרגיל וכל ההגמ"רים פה יסגרו סופית ונחזור לשמירות כמו שהיה לפני ה-7.10 והכל יהיה מנומנם ורגיל ואז הם ימצאו שעת כושר, ואז הם יבואו. הם לא מטומטמים כמו שחושבים. יש להם סבלנות יש להם אורך רוח. בנתיים הם מתחמשים יפה וממתינים לשעת כושר.

מה את חושבת, שהשב"כ והצבא לא מכירים את התופעה או שהם מתעלמים ממנה?

כך או כך מדובר פה במחדל. אם הצבא והשב"כ לא מכירים את התופעה הזאת אז מדובר בטירוף ובהזיה, כי אני בטוחה שיש גם בצבא וגם לשב"כ יחידות מודיעין כאלה ואחרות שאמורות לעסוק בזה. כל מיני קמ"נים שאמורים הליכנס לרשתות ולאתר את המחבלים האלה, ואם הם מכירים את התופעה הזאת זה חרפה. וואם הם מתעלמים ממנה אז זה גם חרפה גדולה כי בסך הכל שוב אני מעלה גם כאלה שהם שהם עם פוטנציאל של טרור, כאלה שמצלמים את עצמם עם נשקים שונכנסים למדינת ישראל, שמסיתים לטרור\ תומכים בטרור, של ילדים של ילדים ובסוף הם נכנסים לפה כמה שבא להם אז בנים מתעלמים מהתופעה ובנים הם לא מכירים אותה מדובר במחדל חמור ומטורף".

את רואה שיפור? בן גביר מצליח להזיז משהו?

אני בטוחה שבן גביר עושה שינויים מבורכים, ורואים את זה. אגב, יותר פעמים יוצרים איתי קשר מהמשטרה מאשר מהצבא או שב"כ, אבל חשוב להבין שכל התחום הזה של יהודה ושומרון הוא לא כל כך קשור למשטרת ישראל, כי בסוף מדובר פה בערבים מיהודה ושומרון, ומי שצריך לטפל בהם זה הצבא, שב"כ, פיקוד מרכז, כל אלו. למשטרה אין כל כך יכולת לבוא ולאתר מחבלים מג'נין. כמובן זה שהם גונבים רכבים זה חרפה וזה כן זה קשור למשטרה, אבל חשוב להבין שמשך הזמן שבו הם פורצים הוא באמת כמה דקות, ועוד לפני שהם מספיקים להגיע, עוד לפני שאריתוראן מודיעים לבן אדם שנגנב לו רכב, הם כבר נמצאים בשטחי הרשות. אני שמעתי משאנשי משטרה שכשהם תופסים, מערכת המשפט משחררת מהר מאוד. אז המשטרה בסוף מאוד מאוד כבולה. יש לי המון ביקורת על המשטרה שלא יהיה ספק, אבל חשוב להבין שחלקה בסיפור הזה הוא הוא לא כל כך גדול. כשהם תופסים אז הם מביאים את זה לפני שופט, השופט משחרר או נותן סכומי קנס מגוחכים. אין מאסרים, אין פה כלא למי שגנב ברכבים ליהודים. זה לא קורה ולכן אין הרתעה.

מה לדעתך מקור הבעיה בטיפול של המדינה בגנבים?

מקור הבעיה בטיפול של המדינה בגנבים, זה שלא מכירים בעובדה שמדובר בטרור. מדובר בטרור לכל דבר ועניין, היום הוא גונב רכב שזה פיגוע כלכלי, מחר הוא ירצח, וגם אם הוא לא ירצח מחר, הוא גנב רכב, מבחינתי זה כמו שהוא זרק אבן. מה שצריך לעשות לו זה לתפוס אותו ולגרש אותו, זה הכל. אם אנחנו מתייחסים אליו כאילו זה זה משהו פלילי אז הוא ישב בכלא חצי שנה במקרה הטוב, ושוב, אף אחד בנתיים אפילו לא יושב בכלא כי אנחנו מתייחסים לזה כפלילי, אז מקסימום יקבל איזה קנס, וזה מגוחך כי אם הוא גונב רוביקונים והוא גונב ג'ימינים והוא גונב רכבי יוקרה אז מה זה בשבילו לשלם את ה את ה-50 אלף שקל קנס? זה בדיחה. ברגע נתייחסם אליהם כמחבלים, ומי שמעז להרים ידוע על על על רכוש של יהודי ופשוט יגורש, אז זה יראה אחרת. בקיצור ביום שנתייחס לזה כטרור לכל דבר ועניין, אין ספק שהדבר הזה יפטר. אפשר לפתור את זה ממש בקלות אם רק רוצים לשנות תפיסה ולהבין שמדובר באויב ומדובר במחבלים ופיגועים, לאומני לכל דבר ועניין, אז אפשר לקטוע את זה די בקלות פשוט לא רוצים.

https://bit.ly/3YgblAy

45 תגובותמיון לפי
  • למדינה זה לא מפריע על כל רכב גנוב קונים רכב אחר עם עוד מיסים הביטוח עולה עוד יות...
  • כאשר המערכת המשפטית לא מתפקדת , שאר המערכות הופכות לעצלות ולא יעילות .מבין את המ...
  • לממשלה זה משתלם שגונבים רכבים על כל רכב חדש שעולה לכביש הממשלה גוזרת קופון של בי...
  • אני בטוחה שבן גביר עושה שינויים מבורכים, ורואים את זה. אבל מספרי הרכבים הגנובים ...
  • אי אפשר לקבל את אוזלת היד של המדינה מהתופעה הזו צריך גוף משותף של משרדי והממשלה...
  • יש פתרון פשוט. רוב הגניבות רכב הן בשביל חלפים שנמכרים למוסכים במחירים נמוכים. לה...
  • בן גביר צריך לתת לה משכורת ולפעול בנושא!
  • מישהו הבטיח משילות באמצע לינה הרכבים גנוביםמגיעים לג׳נין
  • צריך לעשות להם מה שעשו לחיזבאללה להטמין פצצות ברכבים וכשיגיעו לשטחים לפוצץ אותם....
  • מה עושה המשטרע של איתמר בעניין❓️
  • מספיק כבר עם האמירה הטיפשית הזאת שלמדינה לא אכפת כי היא מרוויחה מזה עוד מיסים זה...
  • כשלון מתמשך בזה מצביע בבירור שההנהגה לא שינתה את הקונספציה ולכן עליה להתחלף
  • יש סיכוי שהמחבלים לא גונבים רכבים משופטים? כך שנוצרת ברית לא כתובה בין המחבלים ...
  • מתי באים לעצור אותה?
  • כל הכבוד לה
    ואנחנו ד"א משלמים את המחיר בצורת עליית מטורפת של מחירי הביטוח .
  • חושפת... בוקר טוב.. אצליהם מייבאים מישראל...
  • נורא ואיום... אכפת מהרכבים יותר מאשר החיים.
  • למדינה לא אכפת
    היהודי המסכן ישלם פרמיה בביטוח ועוד מסים על רכב חדש.
  • והתודה לבתי המשפט הגרועים של מדינת ישראל
  • ובמקום לגייס אותה או לפחות לומר תודה
    מנהלים מולה משפט על ציוצים בטוויטר..
  • כל טענה שיש - להגיש לכשלוניהו שדאג לא לסגור את הפרצות בגדר מעל 15 מחדל נוסף שידו...