רוטר
09.10.2024
רוטר
בחזרה לסקופים

מכתב רבנים מעניין: שורת רבנים מובילה בציונות הדתית קוראת להשבת החטופים בכל דרך שתידרש, לרבות הסכם ״אחראי״

5917,325
התראות
https://t.me/amitsegal/38702.telegram
59 תגובותמיון לפי
  • הייתי בטוח זה רבני ה''גוש'', אבל ממש לא...
  • מה חדש במכתב? קןראים להפעיל לחץ. ואפ יש צורך אז הסכם שלא יפגע בביטחון ויחזיר את ...
  • זה בדיוק ההבדל. הסכם אחראי או בכל מחיר.
  • הם כותבים הסכם אחראי...זה לא שונה ממה שנתניהו דורש...מסכים עם כל מילה
  • הוויכוח הוא בדיוק על המילה אחראי כל אחד מפרש את המילה אחריות לפי דרכו. אני למשל ...
  • הסכם אחראי עם מפלצות, אנסים, רוצחים ותתי אדם…. הסכם ״אחראי״ אנשים עוד לא התעוררו...
  • מדובר על הסכם דרך הכרעה מהירה לא משהו מפתיע
  • סקופ קצת פופוליסיטי של סגל, כי הם מדגישים במכתב שמדובר על הסכם אחראי שלא יסכן את...
  • זו בדיוק עמדת הממשלה. איזה יופי
  • לא כולם דפוקים, לא כולם כהים בציונות הדתית. והלואי והשפויים והטובים הם הרוב שם. ...
  • עייפים מהמלחמה. גם ידי משה היו כבדות
  • מה ההגדרה של הסכם אחראי❓ מי יקבע מהו הסכם אחראי❓️
  • הרבה יותר מדי קרדיט ל''מנהיגות המדינית'' ול''גורמי הבטחון''. איזהו חכם - הרואה א...
  • ההסכם היחיד!! היחיד!! שצריך להיות זה שבוי בעד שבוי
    נקודה
  • אני דוקא קראתי אחרת:"להעצים את פעולותיה בנחישות, בעוז וגבורה וכו' בכל דרך שתידרש...
  • חלק מהחותמים הם מפורום ה 5 של סמוטריץ כך שסביר שזו גם עמדתו ואין חידוש
  • כמדומני שזאת הפעם הראשונה שרבני הציונות הדתית החשובים לא שולליםֶ הסכם
  • בכל דרך או אחראי זה כצת לא מסתדר בכל דרך זה למסור את ארץ ישראל אחראי שיגדירו בדי...
  • הסתבכו עם כת האדרנלין
  • לבדוק את הרבנים האלה בציציות הם לא רבנים רק מעצם זה שעשו עצמם לדיינים בדיני נפשו...
  • obvious! אין כמעט אף אחד שנגד עסקה ברמה עקרונית. השאלה היא המחיר...
  • אבל זה לא מתאים לנתניהו לפני הבחירות
  • אז מה זה בעצם אומר?? כלום ושום דבר!! חרטטנים בשקלשרוצים לצאת בסדר עם כולם.. פופו...
  • בדיחה הם אומרים את המובן מאליו. כנראה נפלו קרבן להנדסה התקשורתית שלימנים לא אכפת...
  • אני שומע את הרב אליהו מתראיין בערוץ 2, ומדובר בעבודה בעיניים. הם למדו מביבי את ה...
  • אכן בכל דרך, והכרעה מהירה, וגם בהסכם שלא יפגע בבטחון ישראל רק שהחמאס לא מוכן כרג...
  • שמישהו יעדכן אותם שהאמריקאים אומרים שוב ושוב ושוב שסינוואר לא מוכן להסכם ושכול מ...