רוטר
09.10.2024
רוטר
בחזרה לסקופים

התקיפה הצפויה באיראן: בכיר בפנטגון מסר כי קיים מידע על כך שתגובת ישראל על מתקפת הטילים האיראנית האחרונה מתקרבת ושהיא תהיה גדולה מכל הציפיות

10130,748
התראות
התקיפה הצפויה באיראן. ערוץ סקיי ניוז בערבית, מדווח ממקורותיו, שארצות הברית הזהירה את ישראל מתקיפת מתקני הגרעין האיראניים. המקורות מסרו לערוץ סקיי ניוז בערבית שוושינגטון הזהירה מכך שאיראן תפרוש מהאמנה למניעת הפצת נשק גרעיני, אם מתקני הגרעין שלה יותקפו. בכיר בפנטגון מסר לערוץ סקיי ניוז בערבית כי קיים מידע על כך שתגובת ישראל על מתקפת הטילים האיראנית האחרונה מתקרבת ושהיא תהיה גדולה יותר מכל הציפיות. המקור הוסיף, שמשרד ההגנה האמריקני העביר הערכה מודיעינית לבכירי הצבא בישראל בנוגע לתקיפת מתקני הגרעין האיראניים. המקור הדגיש שלישראל יש יכולת חלקית להפצצת מתקני הגרעין האיראניים והיא נזקקת לסיוע אמריקני להשלמת המשימה. המקור בפנטגון ציין שהבסיסים בהם נמצאים מתקני הגרעין האיראניים הם בעלי מורכבות גיאוגרפית המצריכים תקיפות אוויריות לאורך ימים ומצריכים יכולות אוויריות שקיימות אך ורק לארצות הברית.

https://t.me/kanarab/30265.telegram
101 תגובותמיון לפי
  • יפה, אני אוהב את הפורפליי הזה
  • ישראל מדווחת להם הכל … יש חלון הזדמנות לנטרל אותם פשוט הולך לעיתון ערבי ומעביר מ...
  • הקשקשת היומית
    לפחות עושים להם את מה שהם עשו לנו אחרי אפריל
  • עוד קשקוש של עוד בכיר, פיהוק. כשזה יגיע זה יגיע, כל גורם תקשורתי שיספר לכם שהוא ...
  • כמה ברברת... אבל מצד שני... לגרום להם לשקשק מהציפייה לבד
  • אני מקווה שכל בזבוז הזמן הזה נובע מהמתנה לארצות הברית שתביא הגנה טובה יותר אחרת,...
  • כמו מבצע מוקד - רק לעשות את אותו הדבר רק עם הצי הימי שלהם
  • בינתיים כל המריחת זמן הזאת טובה לנו כי המטבע שלהם נפגע והכלכלה קורסת
  • מה שמפחיד אותם זה שהיא תפרוש מהאמנה לא זה אין לתאר, כמות ההוכחות שהם קיבלו שהם ד...
  • כל יום בכיר אמריקאי אחר, תקיפה גדולה, עכשיו, היום בקרוב, בזמן שיתאים, גדולה, מאס...
  • יצא לי כבר החשק מהמתקפה הזאת.....
  • ... כול כך הרבה מדברים על זה.....רוצה להאמין אני שזה חלק מהמשחק הכנה לתקיפה.רק א...
  • זה שארהב צריכה לפצח מודיעינית מה כוונות ישראל זה כבר טוב
  • מרגיש שארהב מנסה להרוס לישראל בכל דרך אפשרית - כדי להמנע מעימות רגע לפני הבחירות...
  • עם כל הפרומו והציפיות בסוף עוד נתאכזב 😀
  • לכן אסור לשתף את ביידן הם עושים את כל מה שלא צריך לעשות. מברברים ומסכנים אותנו
  • אני מאמין שנלך על כל הקופה הפעם.
    עם ישראל חי🇮🇱
  • ארצות הברית מפחדת שישראל תהרוס לה את הביזנס של מלחמות במזרח התיכון שארצות הברית ...
  • מי התורן שמביא את המערכון של זהו זה...
  • ידו הארוכה של המוסד כבר שם. לא צריך לדבר מדי האיראנים ילמדו את העונש מתוך איראן....
  • טוב שביידן לצידנו וטוב שיואב גלנט והרצי הלוי מנהלים את המלחמה. עדיף מברדוגו ויאי...
  • כל כותרת כזאת שיוצאת על גודל ההתקפה הצפויה מחזקת אצלי את ההרגשה שהאמריקאים סיכמו...
  • איך הם אמרו ומקווה שצדקו.. ההמתנה למוות גרועה מהמוות תרגום למי מהם שמשוטטים פה.....
  • בסוף זה נהדר שהאמריקאים מדליפים, נראה שאנחנו משתמשים בזה כדי לטרלל את האיראנים כ...
  • תשבו בשקט, בוגדים שכמותכם.
    התדרוכים שלכם מניפולטיבים לגמרי
  • האיראנים רוצים לחשוף את ישראל בבלוף שישראל לא מסוגלת לתקוף את הגרעין אבל השם אית...
  • לצערי זה נכון ורשמתי זאת לא פעם. יותר חשוב להתמקד בכל מה שקשור למפעלים ולייצור ה...
  • הגאווה והגדולה לחי עולמים ה מלך גאות לבש. אמריקה בבקשה בלי גאווה ובלי שחצנות. אל...
  • הגאווה והגדולה לחי עולמים ה מלך גאות לבש. אמריקה בבקשה בלי גאווה ובלי שחצנות. אל...
  • יש לי כמה מחשבות מה אנחנו הולכים לעשות להם. אבל לא רוצה לתת להם אפשרות להערך. ה...
  • יש נטייה לחשוב שהתקיפה שלנו תהיה בזבנג וגמרנו. זה לא בהכרח נכון. זו יכולה להיות ...
  • הנבלות מדליפים חופשי.
    אסור לשתף אותם בכלום. כולרות.
  • ברור לכולם שאם לא נשמיד את האיום הגרעיני שלהם עוד מעט יהיה להם גרעין והכללים במז...
  • ראש ממשלה חכם
    היה מכניס את ארהב למלחמה ללא רצונה
    וככה צריך לעשות.
  • ואולי ''המורכבות הגיאוגרפית'' תיפתר באמצעות קירבה גיאוגרפית?
  • מי מספר להם שהתקיפה תתבצע ביום כיפור בשעה 13:50
  • להערכתי בתקיפה יושמדו מירב מערכי ההגנה האווירית ומכ״מים ויעדים נוספים להם השפעה ...
  • מציע לתת שם חדש למלחמה - מלחמת המשחק המקדים הארוך בעולם
  • הגיע הזמן שכיפור יהיה כפורים
  • מזכיר לי את השדרן בגלגלצ שהיה מסיים את השידור שלו באמירה: מחר תקומו ליום הראשון ...
  • חחח איזה בדיחות - ביבי מפחד
  • נפחנו בלון גדול!! רק שלא יתפוצץ לנו בפנים.. כל ההיסוסים והמשחקים של הססני יעלו ל...
  • קשקשת מיותרת. בשביל מה טוב כל הפרסום הזה???
  • תקיפה כחולה והיא עולה והיא עולה על כל התרחישים
  • האמריקנים כנראה צוחקים על תקיפת הדרדלה המתוכננת.....
  • אני דווקא חושב שלישראל כן יש את היכולות הצבאיות אבל איראן מבינה שמלחמה בשבע חזית...
  • אחלה בני ברית יש לנו מוכרים אותנו