רוטר
07.10.2024
רוטר
בחזרה לסקופים

מפקד פיקוד הצפון האלוף אורי גורודין לראשי הרשויות בגבול הצפון: ״תתחילו להערך לחזרה הביתה אחרי סוכות״

10823,479
התראות
גיא ורון
אלוף פיקוד צפון נפגש הערב עם ראשי הרשויות. עדכן אותם בהתקדמות המהלך הקרקעי ואמר להם כי אפשר וצריך להתחיל לתכנן את החזרה של התושבים לביתם

https://t.me/N12chat/91463.telegram

https://t.me/israelhayomofficial/36580.telegram
108 תגובותמיון לפי
  • הוא מסוגל לחזור עם משפחתו לשם? חייהם של אזרחים אינם הפקר, ראינו בדיוק איפה הצבא ...
  • הא? לא שמעת היום אזעקות בנהריה?
    על מה הוא מדבר
  • מעניין מאוד. דעתכם?
  • לדעתי תגיע הבהרה
    בעיקר על האמירה לגבי היעד (אחרי סוכות)
  • אמירה מוזרה ומנותקת מהמציאות, אלא אם גם הוא מחובבי הכלניות
  • לתכנן זה תמיד טוב
    בעזרת השם עוד חודש חודשיים יחזרו הביתה לחנוכה
  • כתבתי באשכול אחר תם הטקס
    ביבי זה ביבי למי ששכח
    אחרי סוכות כולם בבתים
  • לא מסתדר לי... בדרום עוד לא פתחו את הרכבת בקו שדרות שקלון אחרי שנה של לחימה בעצי...
  • אמירה חזקה וחשובה
  • אולי יתמרנו עד אז עד הליטאני. בכל אופן נראה כמו אמירה מיותרת כרגע
  • חחחחחחחח אוקי שניה
  • 😂😂😂
    בדיחה עצובה🫤
  • הרזומה התפקודי של גורודין מאפשר לו לחלק המלצות? נסמוך יותר על תחושת הביטחון של ה...
  • הגזים עם היין פטישים
  • מה לא ברור לישראל אין מטרה אמיתית בלבנון במקום תמרון עצים עד הליטני אנחנו מתבחבש...
  • זהו נגמרה המלחמה בצפון ישששש 😳
  • איזה סוכות של תשפה?
  • לכל המגיבים המזלזלים אף אחד לא פינה יישובים בגלל איום רקטות. אם זה היה המצב היינ...
  • אמרו מהתחלה שזה יהיה. מבצע קצר ערכתי לאחרונה בתאריך 07.10.24 בשעה 21:00 בברכה, F...
  • בטוח שדבריו הוצאו מהקשרם זאת אמירה כל כך לא רצינית להגיד אחרי שרק היום מצאו לכאו...
  • לא הזמן לצאת בהצהרות
  • האיש עדיין בחשיכה של ה 6 באוקטובר
  • הגיע הזמן, צריך להתחיל לתכנן סיום ומעבר לזירה המדינית
  • חח מה? הרגע הפכתם חלק מהצפון לשטח צבאי סגור עד סוכות.
  • ממתי צהל מקבל החלטות כאלה?
  • טוב אחי
    אתה קודם
  • ותכינו את הממ״דים ל-7.10 2025
  • עבודה בעיניים תמרון לצאת ידי חובה, לא קרוב לתוכניות המקוריות.. אם לא נכנסים לעומ...
  • כאחד שחי בצפון ושומע הוא צודק ממש רואים ממש את ההשפעה של העבודה של הצבא. ורק מי ...
  • בינתיים הערבים מדווחים שצה''ל הגיע למארון א-ראס. כשיגיע לבינת ג'בייל נדבר
  • לפי איך שדברים מתפתחים בשטח כולל פעילות צה''ל, בהחלט נראה שהכיוון חיובי
  • הלוואי וזה נכון. אבל לאן יחזרו כשכל כך הרבה בתים הרוסים?
  • שיגלה לנו איך קוראים לסרט
    שהוא חי בו!
  • אחרי סוכות זה גם יכול להיות עד סוכות הבא
  • חחחח טוב, מייד
  • מזכיר לי את חליוה.. שקט ברצועה ,,חזר לישון הזמין פיצה ואז החל הטבח... אלוף פיקוד...
  • שאלה: גורדין נחשב סוס דוהר או עוד אחד שמתמחה בהכלות? כי לי נראה שהוא לוטש עיניים...
  • סוכות זה שבוע הבא. חיסול האיום מצפון כבר מתקרב לסיומו ?
  • חח ''תקומה''...
  • בדרן
  • אני חושב שהאלוף גורודין הוא בין האלופים היחידים שהיה עם קפיץ מתוח לנכות בחיזבאלל...
  • תושבי הצפון חוזרים הביתה, חיזבאללה מרים דגלים על הגבול תוך שבוע או עוד באותו יום
  • אחרי סוכות של איזו שנה ? הקפות שניות במרג' עיון ?
  • מי האידיוט שיחזור לשקם את ביתו כדי לקבל נ.ט יום למחרת... לחזור כי איזה אלוף אמר ...
  • כל עוד לא חיסלו את האוכלוסיה הקרובה ואת הירי הישיר כולל ירי מסיבי תלול מסלול לא ...