רוטר
07.10.2024
רוטר
בחזרה לסקופים

לוחמי צנחנים במילואים מחו על הכוונה לשחררם: ''טרם שבו החטופים והוסר האיום מעזה''

לוחמי צנחנים במילואים מחו על הכוונה לשחררם: ''טרם שבו החטופים והוסר האיום מעזה''בטחוןקרדיט: FLASH90
363,759
התראות
חיילי מילואים בגדוד 71 של הצנחנים שיגרו היום (שלישי) מכתב למג"ד שלהם, סא"ל (במיל') מאיר כרמי, ובו דרשו להמשיך בלחימה ברצועת עזה עד להשגת כל המטרות, כפי שהגדירו אותן בקבינט המלחמה. בעקבות מגמת צמצום היקף כוחות צה"ל הפועלים ברצועה ודעיכת עצימות הלחימה, החיילים תבעו במכתבם שלא להרפות עד שיחזרו כל החטופים ויוסר האיום על תושבי העוטף ושאר חלקי הארץ.

https://www.mako.co.il/news-military/2024_q1/Article-be159d87ab11d81026.htm
36 תגובותמיון לפי
  • ממשלה דפוקה,לא ראויה להנהיג.
  • שאפו לביבי, המכונה אבו יאיר, על הצלחה מסחררת בעזה ויצירת רצועת ביטחון בצד הישראל...
  • תודה שפנתניהו
    קדימה אוהדי ביבי. הכיצד תצדיקו את ההחלטות שלו כעת?
  • אם זו לא פעולת הסחה כלפי האמריקנים וכלפי החמאס אני צנצנת אין סיכוי שיש סיכוי ישר...
  • ממשלת ימין על מלא מתקפלת עם הזנב סין הרגליים. אין חדש תחת השמש.. והביבי הוא אותו...
  • מה לעשית והממשלה החליטה להתקפל
  • אני מקווה שכל העם יכול להתאחד נגד התבוסתנות של הממשלה ולבחור הנהגה שלא תכלול אף ...
  • זה רק מראה, ששחרור החטופים לא מעניין את הממשלה והעומד בראשה. מצד אחד,תוקפים את...
  • איפה פתאום מטה משפחות החטופים? למה הם לא מפגינים על זה שיוצאים מעזה מבלי להחזיר ...
  • המדינה הזאת לא שווה את הקדושים שנפלו עבורה
  • אולי צריך לשים אותם בהנהגה.
  • תותחים!!! ממשלה ומערכת ביטחון שלא שווים את האזרחים שהם ''מנהיגים''. התבוסתנות ב ...
  • איזה גברים, איזה עם
    העם גדול על הממשלה הזאת
    חייבים שינוי
  • חברים- נגמר הכסף לימ''מ. ביחידה העורפית שלי לא אישרו ימ''מ במבצע הזה מה אתם מתפל...
  • הפיקוד אפילו לא מכיר את המילה ''נצחון''
  • הלוואי והיה אפשר להציל את החטופים בפעולה צבאית ושיישארו בחיים
  • מרגע שפרצה המלחמה ה״מנהיגים״ שלנו חישבו מה המינימום שצריך לעשות כדי לגמור עם זה
  • שוב מכרו אתכם חיילנו היקרים. בדיוק כמו שמוכרים אותנו (העם) כבר שנים רבות. תמשיכו...