רוטר
07.10.2024
רוטר
בחזרה ליש לי מה לומר

האם מנוי ברוטר נחשב כלקוחה ?

5221
התראות
האם בהרשמי לרוטר הנני נחשבת כלקוחה כמו לדוגמא מנוי בסלקום מנוי לקאנטרי מנוי לחניון וכד'?
אם כן וכפי שיש בכל מקום שאני נרשמת בתשלום אני מקבלת את ההטבות וכן יש גם הגבלות ..לדוגמא בקאנטרי אנני יכולה לאכול בבריכה או לשחות עירומה וכד.העניין הוא שיש בכל אלו שרות לקוחות וכאן מה ?
אני נחסמתי זמנית עקב תגובה לגופו של גולש ''ודרדור השיח'' עלאק .לאחר שאחד שמאלני הצליח להטריל אותו ונפלתי מודה והגבתי לו.והוא כמו הקפלנטיס הגאה שבטוח שהמנהלים כאן או חלק מהם שופטי בג"ץ או הפרקליטות ישרתו אותו נאמנה ואכן גרם לי לחסימה זמנית מעל שבוע .למרות שפניתי למנהל החוסם ושלחתי לו הודעות רבות עם תגובות לגופו של גולש וקבלתי על האיפה ואיפה..כלום .לא הגיב .ולמרות שראיתי חסומים אחרי ששוחררו ביקשתי שוב שיתיר לי את החסימה שהיא מעל שבוע והוא אפילו לא הגיב .אני יודעת בוודאות שחסימה זמנית הינה שבוע כי כך אמר אחד המנהלים לבעלי שנחסם בעברו .
האם יש אפשרות להתלונן או זו עוד מערכת שנגועה באג'נדה של השמאל ואני סומנתי ועצם השאלה כאן אחסם לצמיתות כי העזתי.
תודה למשיבים
5 תגובותמיון לפי
  • זה שמנהלים לא עונים לפניות של חברי פורום זו בעיה קשה מאוד.
    וזה מעיד על כמה דברים

• לפי מה החלטת שחסימה זמנית זה שבוע?? אני חסום מ 18/7 באופן זמני וכמובן ששליחת הוד...
  • התכוונו לחסום אותך ליומים. גג לשלושה ימים. ועל ההטרדה הוסיפו עוד כמה ימים. מה לא...