רוטר
08.10.2024
רוטר
בחזרה ליש לי מה לומר

שוטר חרדי במירון

00
התראות
*פוסט של שוטר חרדי* *שנמצא שנה ראשונה במירון*
לג בעומר תשפ"ד

תמיד אנחנו מוצגים, "כחברה החרדית" ,
אנו מוצגים, כקהילות שעובדים על דרך ארץ, אנשים שלומדים תורה, שמעדנת את המידות. ומפתחת את המחשבה, ועושה את האדם ההוגה בה יותר רציני ושקול ובוגר.
החברה מתדהדרת כאנשים שמקפידים על קלה כבחמורה, אנחנו לא נגנוב או נגזול איש.
אנחנו לא נפגע/ נעליב/ נתנהג באלימות.
אנו נזהרים מפרורי חמץ, מכינים מצות בתכלית ההידור, מקפידים לשמוע זכור, בכל המנגינות והנוסחים,.
ועוד.
*אבל הנה פתאום מגיע מירון* .
המדינה שדואגת לנו, כן היא מחויבת לדאוג לנו, ולשמור על בריאותנו, ולא לקחת סיכונים. להפעיל את מירון כמדי שנה, ומקסימום יהיה אזעקה , ואז הציבור שוב ירמוס אחד את השני, כמו באסון המר.
לא לקחו סיכון, המדינה קבעה שזה מקום שהוא שטח צבאי סגור, *גדולי הרבנים* אמרו שאסור לעלות למירון.
זה *סכנת נפשות* .

אבל לא , אנחנו חיים *במדינת עולם שלישי* זה שהמשטרה ומומחי ביטחון אמרו ויש על זה הוכחות, שההר הכי מטווח זה מירון, וזה מסוכן,
ולא רק מפני חיזבאללה אלא גם מפני רמיסת הציבור בריצה לממ"ד,
*אז הם אמרו*
*אבל* אנחנו יותר חכמים, אנחנו נלך בהרים, נסתנן לישוב , נשקר שאנחנו תושבי מירון, ונכה ונדחוף, ונקרא לשוטר /נאצי/ תוריד את הכיפה/ נבעט בו/ נבזה אותו/ אתה חמאס, וכו
לא כי אנחנו הכי חכמים, אנחנו? מי ילמד אותנו!!
מי יאמר לנו לא.
"אנחנו הרי רבנים בעצמינו"
מי יכול לומר לנו משהו , הרי אנחנו הכי גאונים בעולם.

אז הנה אנחנו מגיעים, אחרי המסירות נפש לר' שמעון.... ( שכחנו את דבריו, שלא נהגו *בכבוד זה לזה* )
משתדלים להזיק, לשבור את הגדרות, להזיק , להשפריץ מים בחצר הציון/לזרוק אבנים/ לזרוק בקבוקי מים על שוטרים,, זה "מותר" ואפילו זה מצווה.

ושאלו אותי, השוטרים הלא דתיים, למה הם מתנהגים כך, למה הם כך? מה עומד מאחורי מעשיהם?
והאמת איך אוכל לסנגר על מעשים, שנעשים כמו אחרוני העבריינים?
לשנות את הציבור? לא אצליח
אבל אחרי שקראתם עד לפה, מעניין אותי, האם אתה תתמודד מהצד השני ככה 12 שעות ותמשיך להתייחס יפה לאלו המבזים אותך?

כן השוטרים הפעילו כח לצורך
אבל כשאדם מתנהג כעבריין, אין פלא שהוא יחטוף בהתאם.

בקשר לסרטון שהתפרסם אם האדם המבוגר, ברור שזה לא בסדר.
אבל חשבתם אולי הוא אחרי 12 שעות בשמש?
( כן הוא אמור להבליג)
אבל תכלס הוא ניסה לזרז את אחד מיני אלפי חצופים שהפרו את החוק, שאנו חיים במדינת חוק שכתבה אותו.
ברור לי שהוא לא התכוון, השוטרים במשטרה נתנו המון כדי שהכל יעבור בשלום.
אבל דיי אם אתם לא בסיטואציה, איך תשפטו!

הדבר הכי מופלא, שבאסון, התאמצו להגיד שהמשטרה אשמה, כי *היא* אחראית, על *בטחון הציבור* .
זאת אומרת שבאשמתכם, *אתם* רציתם שהמשטרה תבוא ותיקח אחריות, אז כשהמשטרה באה לקחת אחריות, אתם מנסים בכוח להלחם נגדה *??*