רוטר
08.10.2024
רוטר
בחזרה ליש לי מה לומר

אין לכם זכות לעצור את המלחמה הזאת

00
התראות
כמי שנולדה וגדלה בעוטף ומשפחתי והחברים שלי מגדלים את ילדיהם שם היום, אני רוצה לספר לכם שגרמתם להם לחשוב שהם אזרחים סוג ב'.
הם באמת מאמינים בזה.
אומרים להם ככה זה בישראל, פעם זה קריית שמונה, תל אביב, חיפה וירושלים עכשיו זה תורכם. אין מה לעשות..
אז הם הטביעו אצלם את הסיסמה שאומרת לגור פה זה 95 אחוז גן עדן ו5 אחוז גיהינום. מקבלים בהכנעה את הטרור המתרגש לבוא עליהם מדיי פעם.
24 שנה גרמו להם לחשוב שהם אזרחים סוג ב' , שאינם שווים להילחם עבורם. הכלכלה, המשק, החינוך , אי אפשר לעצור את גלגלי המדינה המצליחה ולהיכנס למלחמה עכשיו, זה יעלה הרבה כסף , זה יעלה בחיי אדם. כן חייהם זה בסדר, אבל לא חיי חיילנו.
אף קבוצה לא יצאה לרחובות וחסמה כבישים עבורם מדי שבת, הבעירה את איילון, הפגינה מול בתי המנהיגים והגנרלים, אף עמותה צעקנית לא קמה עבור דרישה להשיב את השקט
ומיטוט הטרור מעזה, עכשיו!
ככה הם חיים 24 שנה, אזרחים סוג ב' , אין מנהיג שדואג להם, אין מערכת צבאית שמגינה ואין אזרחים שמוחים עבורם.
לבן גוריון היתה נבואה שכנראה לא אליה התכוון, "בנגב ייבחן העם ומדינתו".
אפשר לאמר שכשלנו במבחן, העם ומנהיגיו.
אם היינו קמים לעצור את הטרור אז, לא היינו מקבלים את 7 באוקטובר, לא היינו מקבלים את החזית הצפונית ואולי גם את המזרחית.
אם הייתה ערבות הדדית אז, לא היה צורך בערבות הדדית בשבת בבארי.
המלחמה הזאת היום היא לא רק קיומית, היא גם מסר לתושבים האריות האלו שמגינים על הגבולות של המדינה , שהם לא סוג ב', שהם זכאים למלחמה הזאת כדי לחיות בביטחון, עכשיו! ב 100 אחוז! בבתים שלהם, במדינה של כולנו.
הגיע הזמן שיתנו לצבא להילחם עבורם ולשמור עליהם ולא להיפך.