רוטר
09.10.2024
רוטר
בחזרה לגילוי מסמכים

מדיניות מוחמד דחלאן ראש מנגנון הפלשתיני דאז..

491,015
התראות

ערכתי לאחרונה בתאריך 06.02.05 בשעה 04:22 בברכה, פילוביץ שחף

ושר הפנים/מספר 2 של מחמוד עבאס ברש"פ היא...:-
"הוא תופס אנשי חמאס מבוקשים, מגייס אותם
למנגנון שלו בשכר וכך הופך אותם לסוכנים שלו שזה
כמו לקחת רוצח פלילי ולגייסו למשטרה כדי למנוע רצח."

דני נווה אז מזכיר הממשלה:
"זו שיטה פסולה מכל נקודת מבט מוסרית ועיניינית."

@ להלן: המסמך !!

יישום הסכמי אוסלו הלכה למעשה....

ש_ש
חבר מתאריך 7.4.02
46971 הודעות 08:10 23.01.05

מופז: בסוף 2005 לא יהיו חיילים בשטחים הפלסטיניים
יום ראשון, 23 בינואר 2005, 7:41 מאת: מערכת וואלה!

שר הביטחון הביע הבוקר אופטימיות זהירה באשר להתפתחויות ברשות הפלסטינית. לדבריו, אם הפלסטינים יציגו סידורי ביטחון מניחים את הדעת, ישראל תעביר להם את האחריות הביטחונית בערים

שר הביטחון, שאול מופז, התראיין הבוקר בערוצי הרדיו ודיבר על ההתפתחויות ברשות הפלסטינית. הנה הדברים שאמר בגלי צה"ל: "הושגה הפסקת אש בין אבו מאזן לבין ארגוני הטרור, החמאס והג'יהאד. הסכם הפסקת האש הזה בא בתמורה לכך שאבו מאזן הבטיח להם שיתוף פעולה במערכת השלטונית הפלסטינית בעתיד, וכמובן תמורות מישראל, ברגע שיתחדש הדיאלוג.

"המהלך הזה הוא בהחלט סימן חיובי ראשוני של הפסקת אש מבחינתם של ארגוני הטרור והישג לאבו מאזן. אני, מצד אחד, לא רוצה להקל בזה ראש, אבל צריך לומר שזו תחילתה של דרך. צריך לעקוב אחרי זה באופטימיות מאוד מאוד זהירה, ולראות כיצד יתנהגו ארגוני הטרור וכיצד יוביל אבו מאזן את המערכת הפלסטינית בתקופה הקרובה.

"אם הדבר יוביל לפירוק ארגוני הטרור הפלסטינים בדרך שהרשות הפלסטינית רוצה לעשות את זה, יכול להיות שזה לטובה. אבל מוקדם עדיין לתת ציונים ולהעריך הערכות מרחיקות לכת. אני הייתי מאוד נזהר. האם אלה סימנים חיוביים – התשובה היא כן. אך צריך להמשיך ולעקוב אחרי זה מאוד בזהירות, ככאלה שיותר מארבע שנים מצויים מול טרור מאוד מאוד אכזרי ואינטנסיבי מהצד הפלסטיני... אנחנו צריכים לקחת את הכל בצורה מאוד שקולה ומדודה, ויחד עם זאת לקוות ששלטונו של אבו מאזן כראש הרשות הפלסטינית אכן מסמן דרך חדשה, ואנחנו עוקבים אחרי זה מקרוב.

"אנחנו נתחיל לדבר אתו, אני מאמין, בשלב מסוים. אבו מאזן ביקש כמה שבועות עד שירכיב את ממשלתו, ואחרי שירכיב את הממשלה הוא יתחיל בדיאלוג עם מדינת ישראל. אני מאמין שיהיו גם מהלכים וצעדים של מה שנקרא 'גזר', או הליכה לקראת הרשות הפלסטינית, באותם נושאים שלא יפגעו בביטחונם של אזרחי מדינת ישראל.

"עד אשר לא תנוח דעתנו מסידורי הביטחון, אני מניח שהם עוסקים בזה בימים אלה, אנחנו לא נפתח (את המעברים), וכאשר הם יציגו את סידורי הביטחון המתאימים, אנחנו נפתח את המעברים, כי אין לנו סיבה מעבר לנושא הביטחוני לא לאפשר את מעבר הסחורות והמוצרים בקרני. באשר להעברת הערים הפלסטיניות - ברגע שהם יהיו מוכנים לקבל את האחריות בערים האלה, אני מניח שנרצה להעביר את האחריות. בכלל, אני מניח ששנת 2005 היא שנה שיש בה הזדמנות. נבצע את התנתקות ונעביר את הערים הפלסטיניות לאחריות פלסטינית – דבר שיכול לקרות גם קודם להתנתקות. אני מניח שאחרי השנה הזאת לא יהיו חיילי צה"ל בתוך השטחים הפלסטינים".

http://news.walla.co.il/?w=//659347

שובה של הדלת המסתובבת?
הרשות הפלשתינית עצרה אמש 3 מבכירי החזית הדמוקרטית, אולם שחררה אותם כעבור כמה שעות

מרואן עת'אמנה ואי-פי
6/2/2005 0:55

מלחמה בטרור או מחווה לאמריקנים? הרשות הפלשתינית עצרה אתמול שלושה בכירים בגדודי ההתנגדות הלאומית של החזית הדמוקרטית, בעקבות הפיגוע שאירע במחסום גוש קטיף לפני יומיים. שלושת העצורים שוחררו כעבור כמה שעות.

כבר שלשום הוציאה הרשות צווי מעצר לשלושה: טלאל אבו-דריפי מחאן יונס, עיסאם אבו-דקה מעזה וזיאד ג'רע'ון מרפיח. השלושה נלקחו אתמול בבוקר לחקירה במתקני הרשות, בנוגע למעורבתם בפיגוע בצומת גוש קטיף ביום חמישי, בו נפצעו קל שני חיילים, לאחר שמחבל של החזית הדמוקרטית זרק לעברם רימונים.

בישראל לא התרשמו במיוחד מהמעצרים. שגריר ישראל בוושינגטון לשעבר, זלמן שובל, שכיום משמש יועץ לראש הממשלה, אריאל שרון, אמר לסוכנות הידיעות אי-פי שייתכן שהמעצרים נועדו כדי ליצור את הרושם שהפלשתיני מתייחסים ברצינות למאבק בטרור, לקראת ביקורה מחר של מזכירת המדינה האמריקנית, קונדוליסה רייס.

בתוך כך, כוח הנדסה הרג אתמול בלילה שני מחבלים שעברו בשטח שאסור לתנועה ליד גדר המערכת באזור ניר-עם בצפון רצועת עזה. ההערכה היא ששני המחבלים היו בדרכם לבצע פיגוע בשטח ישראל. בנוסף, צה"ל עצר שני מבוקשים מהחזית העממית בקסבה של שכם.

השתתף בהכנת הידיעה אמיר בוחבוט
http://www.nrg.co.il/online/1/ART/865/386.html

מבחן התוצאה
פ"ש
@ עיתון הארץ מכחיש שאבו מאזן מכחיש את השואה @

71. אבו מאזן, פרופיל פוליטי : מאת מכון ממר''י.....
https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5315&forum=gil&omm=71&viewmode=threaded

49 תגובותמיון לפי
  • האם גם היום ההודנה מותאמת למסמך הנ''ל
  • מזל שכתבת את זה, עכשיו יתנהגו אליו אחרת. בושה וחרפה! כשאני שומע אתמול "הפגישה ב...
  • שיטה ידועה ופסולה של דחלאן ב-96', כשהרש"פ וחמאס היו על סף פיצוץ, דחלאן גייס את פ...
  • ידוע שכך זה עובד! אני גם שם לב שבתקופה האחרונה....דחלאן ואבו מאזן מנסים להשיג שק...
  • הבעיה היא שממשלות ישראל נכנעות ללחץ המערב... עבר עריכה לאחרונה בתאריך 07.07.03 ב...
  • פרק 3- ''חברון: איבה בעיר האבות!!'' מבחן התוצאה. פ"ש כתב אישום נ' אדריכלי אוסלו....
  • פרק 6- הסכם וואי, פרשת פולארד : תקוות ואכזבות ערכתי לאחרונה בתאריך 11.10.04 בשעה...
  • דברי הכנסת: עיסקת משעל = אחמד יאסין !! 13/10/1997 הצעות לסדר היום, הן מצד האופוז...