רוטר
10.10.2024
רוטר
בחזרה לגילוי מסמכים

הרמטכ''ל: לחקור מאין הגיעו כלי הנשק בחתונת השנאה

11119,215
התראות

הועבר בתאריך 30.12.15 בשעה 10:37 מפורום חדשות על-ידי סולמית, (מפקח)

משטרת מחוז ש"י פתחה בחקירה נגד הפעילים שתועדו בחתונה

הרמטכ"ל אייזנקוט הורה למשטרה הצבאית לחקור מאין הגיעו כלי הנשק שתועדו בסרטון חתונת השנאה שנחשף אתמול בערוץ 10, ולבדוק אם חיילי צה"ל השתתפו באירוע.

בסרטון תועדו פעילי ימין קיצוני מניפים רובים, סכינים ובקבוקי תבערה. אחד מהם נראה דוקר בהפגנתיות תמונה של התינוק עלי דוואבשה שנרצח בפיגוע בדומא. היום נמסר כי משטרת מחוז שומרון ויהודה פתחה בחקירה נגד הפעילים שתועדו בחתונה.

http://www.iba.org.il/bet/?entity=1135751&type=1
111 תגובותמיון לפי
  • התשקורת מצייצת, וכבר הם מתייצבים לדגל רוני דניאל קרא לחקור אותם, לעצור אותם, וכב...
  • אולי כדאי שישאל את ראש השב''כ
  • אולי תתחילו לחקור איך לטפל בטרור במקום לבלבל תמוח, מזל שיש להם דברים אחרים להיאח...
  • כל אלו שקופצים כאן..
    מה אתם רוצים? שלא יחקרו דבר כזה?
  • סנוב, בטובה זנגרייה כבר היית ?
  • אם אני הייתי איש דעאש, הייתי הופך תומך נלהב בקיצונים האלה. הם עושים בדיוק את מה ...
  • בהחלט מבהיל, ואם יתגלה שחיילי צה''ל נמנו באירוע, אנחנו מגיעים לעוד סף חדש של טיר...
  • חתונת השנאה אני ראיתי מלא שמחה עם אידיוט אחד. מדינה שלמה באיבוד פרופורציות. הנשק...
  • כל אחד בתורו חייב להשמיע את אמירתו,
    נקסט פליז..
  • מדובר היה ברובי דמה
    אז שינסו בביג צעצועים
    או טויס טר אס
  • אולי לקחו מערביי ישראל לכל ערבי שני יש נשק. שלא נדבר על ערבים מרמאללה ומקומות דו...
  • סתם תיקון קטנוני - זה לא בקבוק תבערה.
  • בנוסף לבדוק את התומכים ברשת האינטרנט אלה שמצדיקים את מה שהלך בחתונה, או את הרצח ...
  • ומה עם כל אלפי הנשקים בערי המהגרים מסוריה ירדן ומצרים? https://youtu.be/bYvxdfkU...
  • הערבים יורים באוויר כמעט בכל חתונה! למה לא מטפלים בהם?. נמאס כבר! כמעט בכל חתונה...
  • קופירייטר מבוזבז...''חתונת השנאה'' אעליק.
  • די עם הצביעות! חתונות של ערבים הם מפגני ירי. ואין פוצה פה! נמאס! נמאס! ערכתי לאח...
  • כנראה שחלקם חיילים

או שזה נשק שקיבלו מהצבא
  • קודם שיחקור ויעמוד לדין את כל ההנהגה
    שנתנה לערבים לרשות.וכו.כלי נשק ביש''ע
  • מיד לאחר שתחקרו מאין הגיעו כלי הנשק לכל החתונות הערביות או אלה שמשמשים לרצח יהוד...
  • למה הפחדן לא דורש לבדוק מאין הגיעו כלי הנשק במחנה הפליטים שועפט, לוד, רמלה. יפו....
  • אנשים משווים כאן יהודים לערבים? הפתעה
    יהודים עם מנטליות ערבית, כבר אמרנו?
  • וכך אמר אחמד טיבי, על הנשק במגזר הערבי, לאהרונביץ, בועדת הכספים מיום 17-7-2013...
  • מי אמר שזה נשק אמיתי? יש להשיג כזה בכפר השעשועים
  • לחקור את פעולת השמפניות והסוכנים המדיחים, גם את כלי הנשק ומקורם

אך מתחייב!

תודה!

• את החקירה הייתי מתחיל משני רעולי הפנים האלו... אני תוהה מה הביא אותם להסתיר את פ...
  • מעניין כי כשאני מדווח למשטרה על יריות מהכפר טובא זנגריה, התשובה שלהם היא שזו תקו...
  • בלתי יאומן איך הטימטום נשפך מכל הצדדים סך הכל מה קרה לא הייתה יריה אחת לא היה אל...