רוטר
10.10.2024
רוטר
בחזרה לגילוי מסמכים

''תיאורים כמו מהאינקוויזיציה'',הטרדות מיניות,כל מיני מכשירי עיוניים

16727,744
התראות

הועבר בתאריך 30.12.15 בשעה 10:27 מפורום חדשות על-ידי סולמית, (מפקח)

עו"ד בן גביר לאחר פגישת מרשו: "התעללו בו בצורה בלתי ניתנת לתיאור. אין כל ערך למה שמסר". "הפכו את מרשי לצל אדם. הם פשוט קיבלו רשיון להרוג"
העצור המרכזי בפרשת דומא פגש לפנות בוקר את עורך דינו איתמר בן גביר. עו"ד בן גביר תיאר הבוקר בכניסתו לבית המשפט בפתח תקווה התעללויות קשות מאוד במרשו במהלך החקירות בשב"כ. לדבריו "הם שברו אותו. הם שברו אותו פיזית ומנטלית".

"הרבה מאוד שנים אני רואה אנשים שנכנסים ויוצאים מחדרי החקירות. אני חייב לומר שמחזה מזוויע כמו שראיתי הבוקר לא ראיתי מעולם. פגשתי את מרשי לאחר 21 ימים שבהם נאסבר עליו לפגוש עורך דין. פגשתי אדם שבור מנטלית ופיזי תאדם שצריך טיפול נפשי. לצערי חוקרי השב"כ הצליחו לשבור את מרשי ולהפוך אותו לצל אדם".

"אם אנחנו מדברים על הטרדות מיניות בתחילת החקירה, פגיעה בעולם התורה והמצוות שלו, מניעת שינה לתקופה כל כך ארוכה. הרי שאחרי שהחוקרים רואים את כל הדברים האלה ומרשי דבק באמת שלו הם פשוט מקבלים רישיון להרוג".

"בשלב מסוים נכנסים לחדרו ארבעה ביריונים שמכים אותו, קושרים אותו במיטת סדום, תיאורים של כל מיני מכשירי עיוניים, קשירות כשהוא הפוך, מפילים אותו שוב ושוב. הוא אומר 'עזבו אותי! תנו לי ללכת!' אז אמרו לו - 'אם אתה לא נותן הודאה אנחנו ממשיכים'".

"הצליחו לשבור אותו אך ספק רב מאוד אם אפשר להשתמש בדברים שהוא מסר. הם פגעו בו, הפכו אותו ממש לצל אדם. הם דרשו ממנו להודות בדברים שלא עשה".

"אני מתבייש שבמדינת ישראל של 2015 זו ההתנהלות של חוקרי השב"כ. אני מתבייש בכך שהפרקליטות והיועמ"ש נתנו להתנהלות הזו יד. אני מתבייש בכך שחלק מהשופטים לא יצאו להגנתו, חלקם לא רק שהתיישרו עם השב"כ אלא אף עשו מעשים שלא ייעשו. מרשי צריך פסיכיאטר".

"החוצפה מגיעה עד כדי כך שגם דקות לפני שהגעתי לפגוש אותו הם המשיכו להכות אותו, המשיכו להשתמש בכל מיני מיטות עינויים. דברים שרואים רק בספרים על האינקוויזיציה".

"אני סבור שבדברים שמרשי מסר אין כל ערך משפטי, כל אחד מאזרחי ישראל היה מודה בנסינבות הללו".

http://hakolhayehudi.co.il/news/%D7%9E%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%93-%D7%AA%D7%99%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%9E%D7%95-%D7%9E%D7%94%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%A7%D7%95%D7%95%D7%99%D7%96%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%94-4798

167 תגובותמיון לפי
  • בן גביר: מרשי נשבר בחקירה והודה במיוחס לו http://www.inn.co.il/News/News.aspx/31...
  • וכל זה.... בנט וחבריו אומרים שהעינויים הנוראיים הללו זה על פי חוק? אני בהלםםםםם....
  • הטרדות מיניות?
    ביצעו בהם מעשי סדום??
    אי אפשר לשתוק!
    עלילת דם!
  • התגובה בסוף היא של אבא שבנו שוחרר שלשום. ובודאי לא הודה בכלום, ולא אשם בכלום....
  • יש רק קושי לתת אימון בעו''ד בכלל ובבן גביר בפרט אבל זכותם זכותו להתמחות בנושאים ...
  • נו טוב סעיף 12 ל'פקודת הראיות' - הודאת נאשם שהושגה באמצעי פסול - תיפסל, וזאת באם...
  • אתה פותח כל 5 דקות פוסט מטעם הלובי המשומן של הנערים הללו. די! אלו לא חדשות! יש ל...
  • תסלחו לי שאינני מאמין לדברים שיוצאים מפיו של בן גביר אם היו עינויים או לא, אין ל...