רוטר
09.10.2024
רוטר
בחזרה לגילוי מסמכים

הימין אינו שולט. הימין רק מכבה שריפות שמצית השמאל המקדם מדינת כל אזרחיה

12283
התראות
פייגלין: הימין עסוק בכיבוי שריפות

ח"כ משה פייגלין טוען כי שוב הוכח שהרס יישובים קורה גם כשהימין בשלטון, "נגמרו לימין התירוצים".

סגן יו"ר הכנסת ח"כ משה פייגלין טוען כי שוב הוכח שכשהימין בשלטון הוא לא באמת שולט.

"הימין כולו נמצא במלחמת מאסף מתמדת מול המטרה הגדולה שהשמאל הציב, כפי שהגדיר רון פונדק הפיכת מדינת ישראל למדינת כל אזרחיה והימין בסך הכול עסוק בכיבוי שריפות", קובע פייגלין.

לדבריו אנשי הימין עסוקים בעסקנות במקום במהות, "פונים אלי כל הזמן שאסדר אישורים לקו כחול, הם בורחים כל הזמן לפתרון המגזרי או השתדלני, ואני לא מתכוון לסדר קו כחול, אני לא בא לשכנע אף אחד".

"אני דרשתי בתוך הליכוד לפטר את שר הבטחון וגם את השר לבטחון פנים בגלל ארועי הר הבית. אנחנו חייבים להחליף את השתדלנות במהות", מסביר פייגלין.

ח"כ פייגלין טוען כי ללא מנהיגות אמונית הימין לעולם לא ישלוט, "למה זה שוב קורה, כי אין אלטרנטיבה מהותית. אנחנו בשלטון, מפלגת הסרוגים השלישית בגודלה, אז נגמרו התירוצים לימין. התשובה היא לא בימין או במגזר, התשובה מהותית, צריך מנהיגות אמונית למדינת ישראל".

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/276341

* אנשי הימין עסוקים בעסקנות במקום במהות!

* לפטר את שר הבטחון וגם את השר לבטחון פנים בגלל אירועי הר הבית!

* צריך מנהיגות אמונית למדינת ישראל!

בכך יעסוק האשכול.
12 תגובותמיון לפי
  • בארה''ב מוחלפים אוטומטית כל 6000 הפקידים הבכירים ביום בו מושבע נשיא חדש ממשלת נת...
  • תגובה גרעינית / ד''ר ישראל בר ניר ערכתי לאחרונה בתאריך 17.05.14 בשעה 09:30 בברכה...
  • פייגלין: לפטר את אהרונוביץ'"כשאתה לא מאשר לקצינים להיכנס למסגד שממנו זורקים אבני...
  • במשך שנים הימין חשש לשלוט ולומר את דברו מנכ"ל 'זהות' מברך על עמידתם של השרים רגב...
  • מתחת לסלע צומחת... עיר ערבית חדשה במדבר יהודה הולכת ונבנית עיר ערבית חדשה ובלתי ...
  • לא מילה גסה: מינויים פוליטיים והדרך למשילות / ארז תדמור זעקות השבר של הפקידות וה...
  • השמאל חותר להכחדת הלאום היהודי השמאל (קרן יוזמות אברהם במקרה זה) שואף לממש ערכים...
  • השמאל ממשיך לשלוט, וזו אשמת הימין / ארז תדמור ערכתי לאחרונה בתאריך 19.03.17 בשעה...
  • סוף עידן הסוציאל דמוקרטיה / אמנון לורד מה שצפוי לקרות בבחירות בצרפת, הוא חלק ממג...
  • ההיסטוריה חוזרת: הימנים שחוברים לשמאל להפלת הממשלה / מידה הצטרפותם של יהודה יפרח...
  • הפרוטוקולים של זקני ציון בהוצאת שוקן מו"ל עיתון הארץ עמוס שוקן, מצדיק את המיצג ה...