רוטר
10.10.2024
רוטר
בחזרה לגילוי מסמכים

עדות:אפילו הזונות הכל כך מנוסות, הן מסרבות לקבל פליטים

4819,685
התראות
אלו הם דבריו של כתב "ידיעות אחרונות", דני אדינו אבבה, ששהה
עם מסתננים, באיזור התחנה המרכזית הישנה, במשך כשבוע.

אבל מי כן מוכן לשוחח אתם ושולח אותם ישירות למרכז תל אביב?

הדברים של אדינו אבבה, נאמרו בראיון בתוכנית "הכל דיבורים"
לאיילה חסון וחנן קריסטל בתאריך 31.5.12

הנה קטע קצר שתומלל ועוסק במצב הפשיעה באיזור, תוך חסרונם המוחלט
של שוטרי משטרת ישראל במקום.

...דני אדינו אבבה: מכיר את זה..בדיוק..נכון! שמע, יש שם שוק גנבים. שוק הגנבים. זה שוק משגשג..אפילו מסודר להפליא..שבדרך כלל מה שקורה שם זה..שאנשים גונבים אופניים..מוכרים אותם..הרבה מאוד..יש שם שוק אופניים..מתחת לאפה של המשטרה. אני לא מדבר על פלאפונים, מטענים ונעליים, מה שאתם לא רוצים. מתנהלת שם, באמת, מדינה בתוך תל אביב. לאיש מאיתנו זה לא מזיז. הפשע..אני אומר לך, הוא פשע נוראי. יש קשר עצום בין פשע בקרב יוצאי..אני לא יודע אם יוצאי..חברה מ..ערבים ישראליים לבין סודנים בכל התחומים. אני רואה שם..אני כמעט לא ראיתי ישראל..

איילה חסון: מה למשל?

תחום הסמים..תחום הסמים. משטרת ישראל פעם חשבה שהיא סגרה את הכספומטים בלוד, אז אני אומר לך שהכספומטים עברו להיות בנק פתוח.

איילה חסון: מה קורה? תן..תן תיאור מצב..מדהים מה שאתה אומר.

רק אני אספר לך..אני אשמח לערוך לך סיור. תבואי בשעה שלוש לפנות בוקר..ברחוב ראשי מוכר, שנקרא רחוב סלומון..רחוב שפעם היו בו אוטובוסים לפני הרבה שנים. אוטובוסים עמדו שם שורות שורות..
היום, תבואי בשעה שלוש לפנות בוקר..מגיעים לשם מכוניות שרד..ואת מבינה שלשם לא הגיע אלי ישי או מישהו מטעמו..מגיעים לשם עבריינים לחלק מנות למי..שמוכר.
ואת רואה את כמות המסוממים..מצד היהודים דווקא..מצד הערבים..מצד אנשים שנרקומנים..זונות ש..אגב יש שם עוד תופעה מעניינת שאני רוצה להגיד, להאיר אותה. אפילו הזונות הכל כך, הכל כך מנוסות, לצערנו. הן מסרבות לקבל פליטים. לתת שירות יותר נכון...

..איילה חסון: פחדת לחייך באיזשהו שלב? הרגשת מאויים? הרגשת..או שהיית חלק מהם, נטמעת בתוכם? לא נראית להם זר.

אני כל כך נטמעתי...תראי..אני לא אגיד לך שישנתי. אני אבא לשלושה ילדים. בכל זאת לא בא לי למות בגיל צעיר.

איילה חסון: ברור, גם לנו לא בא שתמות..

נכון..המצב לא נעים שם! המצב הוא מפחיד ברמות שבא לך באמת ..תראו..מה שאני לא ראיתי שם.. שוטר..שוטר אחד לא ראיתי..שוטר אחד! אתה יודע..את יכולה להתלונן..אנשים מתלוננים..במשטרה.

התמונה הזו מוכרת מזמן
.

הנה כתבה שפורסמה ברוטר לפני למעלה משנתיים, בנושא האשכול ממש.

פרוצות בת''א : ''אנו חוששות, הם נוהגים לחנוק אותנו''
https://rotter.net/forum/gil/18545.shtml

במהלך תקופה זו של שנתיים, נכנסו למרכזי הערים, בידיעתו של נתניהו,
למעלה מ- 30 אלף מסתננים, במקום שיעצרו וישוכנו במחנות אוהלים בנגב
לקראת גירוש.

48 תגובותמיון לפי
  • אני אדם הומני, צריך להקים להם עיר קרוונים ענקית עיר של שלושים אלף פליטים/מסתננים...
  • ולחשוב שיש ישראליות שהולכות עם זרים...
  • הוא נכנס לתפקיד יותר מדי והלך ''לבדוק'' גם את הפרוצות ??
  • אפילו הזונות? פשש אז חייבים לעשות משהו אחרת המקצוע יעלם
  • כי הם מבינות שהמסתננים בחלקם הגדול חולים במחלות קשות ממש כמו שישי והן ארי ועוד ט...
  • אז הם לא צודקים כשהן אונסים? מונעים מהם זכות טבעית @@@@ הפרקליטות - אויבי העם וה...
  • מרבית הפולשים נושאי המחלות מספקים את עצמם בשמאלנים רכים וענוגים מצפון העיר שמגיע...
  • תזכורת ממרץ 2010 - תגובת פעילות עמותות NIF לנושא זה כתבה שפורסמה כאן בתאריך 24...
  • איילה חסון מראיינת את דני אדינו http://www.youtube.com/watch?v=R-b8pJhbvFE.youtu...
  • מדהים - שים לב כמה הפשיעה עולה לנו - מיליארדים...
  • בית המשפט העליון שוכן במבנה ענק שרובו הגדול יכול לשמש
    מגורים לסודנים.
  • וואלה? יש שוק גנבים?
    יש מצב לאיזה יאכטה בזול?
  • להכניס אותם כל יום לצפון תל אביב - כל יום ..... אני מבטיח לכם שהגישה תשתנה מהרמה...
  • ביבי השמאלני מסוכן כמו בג''צ הבוגדני

70,000 דירות המסתננים לקחו מיושבי ישראל
  • מוסלמים הבאים לטיפול בבי''ח במינכן – רק בלווי שוטר עם כלב מיחידה 9K askzeev חבר ...